Interneto svetainėje www.medziokleivalio.shop informacija kaupiama įvairiais būdais. Kai užsakysite prekes ar paslaugas, turėsite nurodyti vardą, pavardę, el. pašto adresą, pareigas ir kitą kontaktinę informaciją, kuri svarbi Jūsų pateiktai užklausai įvykdyti. Jeigu norėsite tęsti užsakymą, būtini užpildyti informacijos langeliai bus pažymėti „*“ (žvaigždute). Kai kurie iš sukauptų duomenų laikomi privačiais asmens duomenimis, už kurių tvarkymą yra atsakinga UAB Levenčiai. UAB Levenčiai sukaupta informacija bus naudojama tik norint susisiekti su Jumis, t.y. ryšiams su klientais palaikyti, ir kad Jums renkantis paslaugas bei produktus būtų patogiau naudotis interneto svetaine.

SLAPUKAI

Mes naudojame slapukus ir žurnalo failus, kurie mums suteikia vertingos informacijos apie naudojimąsi mūsų interneto svetaine.

Taip pat naudojame ir trečiosios šalies slapukus, kurie reikalingi tam, kad sudarytume Jums sąlygas mūsų svetainėje naudotis tam tikromis trečiosios šalies funkcinėmis galimybėmis. Slapukas yra nedidelis informacijos failas, nusiunčiamas iš tinklo serverio į Jūsų naršyklę ir įrašomas bei saugomas Jūsų kompiuterio kietajame diske. Šią informaciją kaupiame tam, kad galėtume atsekti duomenų srauto ir naudotojų charakteristikas, rinkti informaciją apie svetainės lankytojų veiksmus ir prioritetus, o pagal apibendrintą informaciją kaupti vidaus statistikos duomenis, padedančius optimizuoti mūsų internetines paslaugas. Slapukai Jūsų kompiuteryje bus saugomi tol, kol baigsis jų saugojimo terminas arba kol juos ištrinsite. Jeigu nenorite, kad naudotume slapukus, šią funkciją galite bet kada išjungti mūsų interneto svetainėje arba savo tinklo naršyklėje.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

Jūsų informacija nebus atskleista jokioms trečiosioms šalims, nebent gausime aiškų Jūsų sutikimą arba atskleisti informaciją bus reikalaujama pagal įstatymą.

INFORMACIJOS KEITIMAS

Jeigu norite peržvelgti, pataisyti, atnaujinti ar kitaip pakeisti mums pateiktą informaciją arba norite uždrausti ją tvarkyti, susisiekite su mumis nurodytu adresu, el. paštu arba telefonu. Nemažą kiekį informacijos galite keisti/redaguoti savo Paskyroje.

SAUGUMAS

Mes siekiame užtikrinti Jūsų asmens duomenų apsaugą, todėl ši interneto svetainė apsaugota atitinkamomis priemonėmis, skirtomis apsaugoti nuo informacijos, kurios kontroliuoti negalime, praradimo, piktavališko naudojimo ar pakeitimo.